Mleko Humana
www.humana-baby.pl

We wtorek w Stargardzie rozdawane będzie mleko Humana

Stowarzyszenie Misja Dobra Nowina zaprasza do zgłaszania się po odbiór mleka w proszku. Do Stargardu przywiezione będzie jutro, we wtorek 31 stycznia 2023 roku, po południu.


– Stowarzyszenie „Misja Dobra Nowina” planuje przeprowadzić akcję „Mleko z sercem” – będziemy rozdawali chętnym osobom mleko w proszku Humana 1, 2, 3. Produkty zostaną nam przywiezione z Banku Żywności im. Jacka Kuronia. Mleko ma termin przydatności do spożycia do 11.02.2023 roku. Pewną część produktów dostarczymy do kilku instytucji, resztę będziemy rozdawać osobom indywidualnym we wtorek 1 lutego od godziny 12:30 – informuje Dariusz Milewski, prezes stargardzkiego Stowarzyszenia Misja Dobra Nowina.

Miejsce akcji będzie jeszcze podane, ale najprawdopodobniej na Rynku Staromiejskim, tak jak przy grudniowej akcji Misji Dobra Nowina „Podzielmy się jabłkiem, podzielmy się sercem”.

Osoby chętne prosimy o SMS pod numer tel. 607 714 414. Proszę podać swoje imię i napisać, ile sztuk mleka państwo potrzebujecie, ponieważ musimy wiedzieć, jakie jest zapotrzebowanie – dodaje Dariusz Milewski.