FC Barcelona Manchester City

Z podglądem na Stargard.News w Barcelonie. Robert Lewandowski na ławce rezerwowych

Nasi czytelnicy oglądali na żywo na stadionie mecz FC Barcelona – Manchester City. Dziękujemy za zdjęcia i filmik z Camp Nou.

W środowy wieczór w Barcelonie rozgrywany jest mecz charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na walkę z chorobą neorologiczną ALS – stwardnieniem zanikowym bocznym. Towarzysko mierzą się w nim FC Barcelona i Manchester City. Piłkarzem FC Barcelona od tego sezonu jest Robert Lewandowski. Polak rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych.

Na trybunach stadionu Camp Nou jest dzisiaj niemal komplet widzów, ponad 90 tysięcy osób. Wśród kibiców są czytelnicy Stargard.News. Otrzymaliśmy od nich zdjęcia i filmiki. Dziękujemy! I pozdrawiamy ze Stargardu.

Wideo Internauta Stargard.News

Kibice na Camp Nou w pierwszej połowie obejrzeli dwa gole. W 21 minucie na prowadzenie wyszedł angielski zespół. Barmkę dla Manchesteru City strzelił Julian Alvarez. W 29 minucie wyrównał Pierre-Emerick Aubameyang.

W drugiej połowie było jeszcze więcej goli. W 67 minucie FC Barcelona prowadziła, a autorem trafienia był Frenkie de Jong. W 70 minucie wyrównał Cole Palmer. W 79 minucie ponownie prowadzili gospodarze. Tym razem gola strzelił Memphis Depay. W doliczonym czasie goście wyrównali po tym, jak karnego wykorzystał Riyad Mahrez. Wynik spotkania 3:3.