Stargard.News prezenty

1 urodziny Stargard.News! Rozdamy Wam smaczne prezenty

Od 26 maja będziemy rozdawać czytelnikom prezenty z okazji pierwszych urodzin Stargard.News. Z naszymi partnerami handlowymi przygotowujemy dla Was darmowe, smaczne urodzinowe upominki.

Naszą urodzinową akcję rozpoczniemy 26 maja. Tego dnia, rok temu, ogłosiliśmy start naszego autorskiego serwisu internetowego Stargard.News

Pierwsze urodziny to okazja do świętowania. A świętować będziemy z naszymi czytelnikami, których już jest wielu, a jesteśmy pewni, że będzie jeszcze więcej. Z naszymi partnerami handlowymi szykujemy dla Was smaczne niespodzianki. Co konkretnie? Gdybyśmy już dzisiaj to zdradzili, nie byłoby niespodzianki. Zapewniamy, że będzie duża różnorodność. Nie zapomnimy o osobach, które nie jedzą mięsa. Każdy znajdzie coś dobrego dla siebie.

Od 26 maja codziennie o godzinie 19, przez ponad tydzień, będziemy serwować Wam prezenty. Akcja prowadzona będzie na naszym fanpejdżu Stargard.News. Na naszym portalu będziemy o niej na bieżąco informować.

Żeby mieć szansę otrzymać prezent, należy spełnić dwa warunki:

  • trzeba mieć polubiony fanpejdż Stargard.News
  • będzie trzeba wpisać komentarz pod urodzinowym postem ze smacznym prezentem

Jeśli będziecie mieli ochotę na wszystkie nasze smaczne upominki, wpisujcie komentarze pod każdym postem zapowiadającym prezent, które będą zamieszczane od 26 maja (godzina 19). Spośród komentarzy wybierzemy te, naszym zdaniem, najbardziej pomysłowe, ciekawe, krótko mówiąc – fajne, a ich autorzy otrzymają bezpłatne zaproszenia na dania przygotowane przez naszych partnerów handlowych.

Obserwujcie nasz portal i fanpejdż Facebook/Stargard.News. Start urodzinowej akcji na naszym fanpejdżu 26 maja o godzinie 19. W kolejnych dniach w tym samym miejscu i o tej samej godzinie 19 ogłaszane będą kolejne prezenty.