Logo Anamaja

Poznajcie naszego webmastera i administratora. Proszę państwa, Rafał Grzejszczyk, Anamaja!

Nasz portal internetowy to miejsce gdzie klikasz i trafiasz do świata informacji i zdjęć poświęconych miastu pod szczęśliwą gwiazdą, Stargardowi. Codziennie świeże i ciekawe, publikowane z pasją przez dziennikarską parę, nie mogłyby do ciebie docierać gdyby nie pewien informatyczny magik

Był maj 2021 roku, gdy już wiedzieliśmy, że zmiana miejsca pracy w redakcji, z którą związani byliśmy od 20 lat jest pewna, że to tylko kwestia czasu. Podjęliśmy decyzję, że chcemy spróbować stworzyć własne łamy, swoje miejsce w Internecie.

Rafał Grzejszczyk
Rafał Grzejszczyk

To właśnie wtedy zwróciliśmy się do Rafała Grzejszczyka, właściciela firmy Anamaja, z pytaniem czy wykona dla nas całkiem nowy portal internetowy, a on odważnie podjął to wyzwanie. Rafał miał na swoim koncie stworzenie wielu stron internetowych dla różnych instytucji czy firm, np. dla gabinetu dentystycznego czy biura nieruchomości. Przed laty uruchomił i administrował portalem informacyjnym, poświęconym regionowi choszczeńskiemu, z którym prywatnie jest związany.

Nasze zadanie jednak było inne, z pewnością niełatwe. Chodziło bowiem o miejsce, które będzie nie tylko realizacją dziennikarskiej pasji, ale da nam możliwość pracy i zarobku.

Dlaczego akurat Rafał?

Rafał to mój kolega z akademika. Z pięknych lat, przepełnionych miłością do polskiej literatury i muzyki rockowej. Mamy wspólnych znajomych, nie tylko ze szczecińskich czasów. Rafał wychował się w miejscowości nad jeziorem, nad które ja jeździłam w czasie wakacji, do rodzinki. Miłe wspomnienia!

Tymczasem przed nami był trudny czas zmiany pracy i potrzebowaliśmy kogoś, kto do naszego nowego projektu podejdzie nie tylko kreatywnie, ale i elastycznie. Przed rokiem Rafał mógł być pewien, że chcemy działać z jego pomocą w Internecie, ale nie wiadomo było kiedy uda nam się do tego w pełni przygotować, kiedy ostatecznie opuścimy poprzednie miejsce pracy.

Ruszyliśmy po roku przygotowań, w Dzień Matki – 26 maja 2022 roku, a ja pisałam wówczas: „Po raz trzeci zostałam mamą! Dziecko jest wirtualne i nazywa się Stargard.News. Ciąża szczęśliwie donoszona. Ojcem jest Grzesiek, ojcem chrzestnym Rafał Grzejszczyk, który już od roku robi dla nas rzeczy niemożliwe od ręki, a na cuda musimy troszkę czekać.”

Rafał zaufał nam, że w końcu na pewno ruszymy, a my zaufaliśmy jemu, że wszystko będzie działać jak należy. Ile po drodze było – i wciąż jest! – rozmów, prezentacji, maili, niech to pozostanie między nami. Nieskończone dyskusje o tagach, rozmiarach, opisach, formatach, kompresji zdjęć… WordPress, serwer, SEO, pozycjonowanie, Google Analitics, social media… to nasza wspólna codzienność, bo Anamaja to nie tylko tworzenie stron www, ale także administrowanie nimi. Dzięki Rafałowi Grzejszczykowi pracujemy i mamy coraz więcej odbiorców. Oby też coraz więcej było klientów firmy Anamaja, bo warto!

Stargard.News podoba się i nam i odbiorcom. Dla Rafała myślę jest to zawodowe wyzwanie, któremu sprostał. Jesteśmy mu za to wdzięczni, co wyraża nasza opinia:

Anamaja Rafał Grzejszczyk jest twórcą serwisu internetowego Stargard.News. Portal wykonany został zgodnie z zamówieniem i oczekiwaniami. Profesjonalnie, praktycznie, nowocześnie, estetycznie. Dobry i miły kontakt z autorem, szybka realizacja dodatkowych funkcjonalności oraz reakcja na nieprawidłowości w działaniu. Bardzo dziękujemy i zdecydowanie polecamy!

Stargard.News