W stargardzkim „parku” spotkanie 50 lat po maturze
W Zespole Szkół nr 1 spotkali się absolwenci dwóch klas Technikum Elektrycznego. Jak przed ponad pół wiekiem wraz ze swoimi nauczycielami Jolantą Grzenkowicz, Lechosławem Bechtem, Romanem Czechowskim i Witoldem Mateńko, zasiedli w ławkach pracowni maszyn elektrycznych.