Anna Nowak
Fot. KWW Koalicja Obywatelska PO.N IPL ZIELONI

Anna Nowak, kandydatka Koalicji Obywatelskiej, wśród mieszkańców

Anna Nowak, stargardzka kandydatka do Sejmu z ramienia Koalicji Obywatelskiej, prowadzi intensywną kampanię wyborczą na ulicach naszego miasta. W rozmowach z mieszkańcami porusza tematy, które szczególnie dotykają Polaków, chodzi m.in. o problemy służby zdrowia i wysoką inflację.

– Jestem mile zaskoczona otwartością stargardzian. Dyskutujemy na różne tematy, dokładnie analizuję problemy, o których mówią spotykane przeze mnie osoby. Ludzie skarżą się na wysokie rachunki za prąd, gaz, czynsze. Mówią o tym, że kiedyś za 100 zł wychodzili ze sklepu z koszykiem pełnym produktów, a dziś ta kwota ledwo wystarcza na zakup składników na obiad – mówi Anna Nowak. – Nie jest to łatwa kampania, ponieważ Polacy są rozczarowani obecnymi rządami, co przekłada się na ogólną niechęć do polityków. Ale uważam, że konstruktywna krytyka jest ogromną wartością, jaką można otrzymać od drugiej osoby i ją sobie najbardziej cenię. Spotkacie mnie na ulicach naszego miasta, zapraszam do dyskusji.

Anna Nowak
Fot. KWW Koalicja Obywatelska PO.N IPL ZIELONI

Anna Nowak to przedsiębiorca i pielęgniarka, działająca w obszarze ochrony zdrowia. Prekursorka rozwoju hospicjum domowego oraz domowej opieki długoterminowej na Pomorzu Zachodnim.

Własną działalność rozpoczęła od indywidualnej praktyki pielęgniarskiej. Obecnie kieruje podmiotami leczniczymi, nadal działając w obszarze opieki długoterminowej i hospicyjnej.

Kandyduje do Sejmu, ponieważ chce przywrócić Polkom i Polakom godność, którą obecna władza im zabrała. Zapowiada, że jako posłanka będzie walczyć o zapewnienie pełnego dostępu na równych zasadach do usług medycznych. Zamierza też walczyć o prawa kobiet, aby w swoim kraju mogły czuć się bezpiecznie.

Od 10 lat należy do Platformy Obywatelskiej w Stargardzie. Więcej o działaniach i propozycjach Anny Nowak na Facebookowym profilu AnnaNowakStargard.

Anna Nowak
Fot. KWW Koalicja Obywatelska PO.N IPL ZIELONI

Materiał KWW Koalicja Obywatelska PO.N IPL ZIELONI