Dziś, w środę 29.04.2026 r., po południu, w stargardzkiej Kręgielni Rondo, było zakończenie 3 sezonu Bowlingowej Ligi Seniorów UTW Stargard. Ogłoszone zostały wyniki, rozdane puchary, po czym odbyła się wspólna biesiada.
Zakończenie Ligi Seniorów UTW 2025 – WYNIKI:
Najwyższy uzyskany wynik w jednej grze w kategorii kobiet osiągnęła Zofia Janik z drużyny Ziomki – 171 punktów.
Najwyższy uzyskany wynik w jednej grze w kategorii mężczyzn zdobył Krzysztof Abramowicz z drużyny Pumy – 198 punktów.
Najwyższą średnią w sezonie wśród kobiet uzyskała Jolanta Żyłczyńska z drużyny Żwawi – 123 punkty.
Najwyższą średnią w sezonie wśród mężczyzn osiągnął Zenon Skrzypczak z drużyny Atlasy – 154 punkty.
Zdobywcą Pucharu Ligi została drużyna Pumy.
W klasyfikacji generalnej drużyny zajęły miejsca:
- Atlasy
- Żwawi
- Pumy
- Orły
- Lotnicy
- Szpaki
- Delfiny
- Ziomki
- Morsy
- Piloci
- Klasyczni
- Mobilni
TUTAJ fotoreportaż na Facebooku.
