Atlasy
Zwycięska drużyna - Atlasy, fot. Emilia Chanczewska

Atlasy najlepsi w Stargardzkiej Lidze Bowlingowej UTW

Dziś, w środę 29.04.2026 r., po południu, w stargardzkiej Kręgielni Rondo, było zakończenie 3 sezonu Bowlingowej Ligi Seniorów UTW Stargard. Ogłoszone zostały wyniki, rozdane puchary, po czym odbyła się wspólna biesiada.

Zakończenie Ligi Seniorów UTW 2025 – WYNIKI:

Najwyższy uzyskany wynik w jednej grze w kategorii kobiet osiągnęła Zofia Janik z drużyny Ziomki – 171 punktów.

Najwyższy uzyskany wynik w jednej grze w kategorii mężczyzn zdobył Krzysztof Abramowicz z drużyny Pumy – 198 punktów.

Najwyższą średnią w sezonie wśród kobiet uzyskała Jolanta Żyłczyńska z drużyny Żwawi – 123 punkty.

Najwyższą średnią w sezonie wśród mężczyzn osiągnął Zenon Skrzypczak z drużyny Atlasy – 154 punkty.

Zdobywcą Pucharu Ligi została drużyna Pumy.

W klasyfikacji generalnej drużyny zajęły miejsca:

  1. Atlasy
  2. Żwawi
  3. Pumy
  4. Orły
  5. Lotnicy
  6. Szpaki
  7. Delfiny
  8. Ziomki
  9. Morsy
  10. Piloci
  11. Klasyczni
  12. Mobilni

TUTAJ fotoreportaż na Facebooku.