magic time studio

Atrakcje na każdą okazję, które narodziły się w Stargardzie! Proponujemy coś naprawdę wyjątkowego

Planujesz wesele, urodziny, imprezę plenerową i szukasz unikalnych atrakcji, które zachwycą i zaskoczą Twoich gości? A może chcesz wypromować swoją firmę? Oto wyjątkowe propozycje z naszej oferty, które dostarczają mnóstwa rozrywki i zapadają w pamięć.

Niech Twoje wydarzenie zostanie zapamiętane

Odkąd powróciliśmy do Stargardu z kilkuletniej emigracji w naszych głowach rodziło się mnóstwo pomysłów na atrakcje, które uczynią uroczystości, spotkania i wydarzenia niezapomnianymi. Zamiast gotowych rozwiązań postanowiliśmy stworzyć coś nowego i nieszablonowego, czego jeszcze nie udało nam się spotkać na polskim rynku. Coś podpatrzeliśmy, coś skonstruowaliśmy od podstaw i dziś możemy zaproponować usługi, które – jak przekonujemy się za każdym razem – są czymś, co doskonale się sprawdza. Nasze atrakcje są zaprojektowane nie tylko po to, aby dostarczyć rozrywki, ale także aby inspirować kreatywność, budować relacje i dodawać wyjątkowego charakteru każdemu wydarzeniu.

Naszym celem jest przekształcanie Waszych chwil w niezapomniane wspomnienia, inspirując ludzi do świętowania chwil i tworzenia wspomnień, które przetrwają przez lata.

Remigiusz Józefowicz – Atrakcje Magic Time

Chcemy być tym magicznym elementem, który sprawi, że każde wydarzenie stanie się unikalne. Oferujemy takie atrakcje jak m.in.:

Fotogazeta – idealne rozwiązanie, które z pewnością przyciągnie uwagę i wywoła zachwyt

To innowacyjna alternatywa dla tradycyjnej fotobudki. Zamiast paska z fotografiami, oferujemy personalizowaną stronę tytułową gazety w formacie A4 ze zdjęciami uczestników i informacjami o wydarzeniu czy imprezie, które zdecydujesz w niej zamieścić. Gdy Ty także zdecydujesz, że ta atrakcja zachwyci również Twoich gości, pojawimy się na Twoim wydarzeniu i zrobimy zdjęcia jego uczestnikom. Każdy egzemplarz fotogazety powstanie na miejscu natychmiast po wykonaniu fotografii.

magic time

Nie musisz sobie wyobrażać ile radości daje otrzymanie takiej gazety z własnym zdjęciem i treściami ułożonymi specjalnie na Twoje wydarzenie. Ta atrakcja nie tylko zaskakuje i jest doskonałym sposobem na uchwycenie wyjątkowych chwil i podzielenie się nimi z uczestnikami wydarzenia. To oczywiste, że może stać się wyjątkową pamiątką, ale może też być doskonałym sposobem na promocję własnej firmy. Każdy Twój klient, który otrzyma naszą gazetę ze swoim zdjęciem i podpisem „To im zawdzięczamy sukces” poczuje się jak bohater.

Dzięki temu, że projekt fotogazety otrzymujecie całkowicie za darmo i sami decydujecie co się w niej znajdzie, pomysły na wykorzystanie naszej fotogazety są niezliczone!

Tymczasowe tatuaże natychmiastowe – wytatuujemy Twoich gości lub nadrukujemy logo Twojej firmy na klientach lub pracownikach. Brzmi ciekawie?

Jeśli chcesz zaoferować swoim gościom coś naprawdę wyjątkowego, nasze tatuaże to atrakcja, która przyciąga uwagę i dostarcza mnóstwo radości. Ta nowoczesna forma tymczasowego ozdabiania ciała różni się od tradycyjnych metod, takich jak henna. Tatuaż wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia, które drukuje wzory bezpośrednio na skórze. Proces jest szybki, bezbolesny, całkowicie bezpieczny dla skóry i zapewnia niesamowity efekt wizualny. Nasze tatuaże są wodoodporne i utrzymują się do trzech dni, co sprawia, że są idealnym dodatkiem do każdej imprezy.

magic time

To Ty decydujesz jakie tatuaże będą drukowane. W zależności od imprezy mogą być to nowoczesne wzory (urodziny), miłosne symbole (wesele) lub Twoje logo (otwarcie firmy, impreza firmowa, dzień otwarty). Możesz wybrać spośród blisko tysiąca wzorów, przesłać swoją własną grafikę lub pozwolić gościom na tworzenie własnych tekstów, co dodaje jeszcze więcej zabawy i oryginalności. Wyobraź sobie uśmiechy na twarzach, kiedy wszyscy mogą sprawdzić, jak łatwo i szybko mogą mieć wybrany tatuaż na swojej skórze. To doskonała atrakcja dla dzieci i dorosłych, która dodaje odrobiny magii każdemu wydarzeniu.

Skontaktuj się z nami

Zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia usług, śledzenia najnowszych trendów i reagowania na indywidualne potrzeby naszych klientów. Pragniemy zapewniać nie tylko wysoką jakość, ale także niepowtarzalne doświadczenia.

Nasza misja to nie tylko dostarczanie atrakcji – to tworzenie magicznych wspomnień.

Remigiusz Józefowicz – Atrakcje Magic Time

Zajmujemy się także tworzeniem filmów wideo, ich montażem i projekcją w plenerze. Pragniemy się rozwijać i dodawać do naszej oferty kolejne nowości na rynku atrakcji okolicznościowych. Każdą z nich na pewno pochwalimy się w naszych mediach społecznościowych i na naszej stronie internetowej.

Nasze atrakcje sprawdzają się przy każdej okazji – wesela, urodziny, imprezy plenerowe, sportowe i kulturalne, festiwale i festyny, a także imprezy i wydarzenia firmowe. Jeśli Ty także chcesz dodać odrobiny magii i zabawy do swojej imprezy dzięki pomysłom, które narodziły się w Stargardzie, skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj termin.

Do końca lipca specjalna zniżka 10% dla Czytelników Stargard.News na hasło SN10.

Chcesz się dowiedzieć więcej – wejdź na naszą stronę internetową www.magictime.pl lub odwiedź nasze social media: