Małgorzata Nowak
Małgorzata Nowak, fot. Jan Balewski

Bajecznie piękny głos Małgorzaty Nowak oczarował stargardzką publiczność

Poruszona wspaniałym głosem młodej wokalistki publiczność wychodziła dzisiaj z Małej Sceny SCK. W ramach Stargardzkiej Sceny Młodych odbył się tam recital Małgorzaty Nowak pt. „All By Myself”.

Małgorzata Nowak to uzdolniona 17-letnia sopranistka, która śpiewem zajmuje się od dziecka. Obecnie jest podopieczną Celiny Gładysz, w Pracowni wokalnej Stargardzkiego Centrum Kultury, która poprowadziła dzisiejszy koncert.

Małgosia Nowak, która na co dzień jest uczennicą II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Stargardzie, świetnie radzi sobie w repertuarze i polskim i angielskim. Jak wyznała ze sceny, jest wielbicielką piosenek z bajek.

– Nie dziwię się, że lubisz piosenki z bajek, bo twój głos brzmi w tym repertuarze bajecznie! – mówiła do swojej podopiecznej Celina Gładysz.

Małgorzata Nowak wyznała też, że jej największą idolką jest Celine Dion. Śpiewała piosenki z jej repertuaru. Był też kawałek Beatlesów oraz Whitney Houston, zaśpiewany w duecie z Zofią Rosińską, która także szlifuje głos u Celiny Gładysz w SCK.

Na koniec młoda wokalistka zachwyciła wszystkich utworem operetkowym.

Dalej poszukuję i odnajduję różne muzyczne style. Nie boję się eksperymentować.

Małgorzata Nowak

TUTAJ posłuchaj Małgorzaty Nowak i utworu „List” z repertuaru Edyty Górniak (oryg. „I Surrender” Celine Dion).

TUTAJ Małgorzata Nowak śpiewa „All By Myself”.

TUTAJ duet Małgorzaty Nowak z Zofią Rosińską, „I Wanna Dance with Somebody” Whitney Houston.