Kalendarze miejskie
Fot. UM Stargard

Będzie szturm na urząd miejski! Do zdobycia są kalendarze

Brama Pyrzycka, Brama Portowa, metalowy Gryf w parku Piastowskim, różanka w parku Jagiellońskim – te m.in. miejsca uwiecznione są w stargardzkim miejskim kalendarzu na 2023 rok. Można go dostać we wtorek.

Pięknie zielony Stargard o wszystkich porach roku pokazali autorzy zwycięskich fotografii do stargardzkiego kalendarza. To fotograficy inni niż ci, którzy najczęściej pokazują miasto w mediach czy na swoich fanpage’ach.

Jak poinformował dziś Urząd Miejski w Stargardzie, we wtorek 20 grudnia, od godziny 16.30, będzie pierwsza szansa na zdobycie miejskiego kalendarza na 2023. Można podejrzewać, że jak co roku zainteresowanie będzie ogromne, a liczba chętnych na zdobycie unikatowego stargardzkiego kalendarza ogromna! Liczba egzemplarzy jest ograniczona, ale pod koniec roku rozdawane będą znów.

– Wystarczy o 16:30 przyjść do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. S. Czarnieckiego 17 – informuje UM Stargard. – Jak zawsze na mieszkańców czekają setki kalendarzy. Kolejki chętnych zwykle są długie, dlatego trzeba pamiętać, że liczba egzemplarzy jest ograniczona.

Jakie są zasady? Jedna osoba może dostać jeden kalendarz!

– Kolejna okazja, tym razem po świętach, środa 28.12, również o 16:30 w UM. Kalendarze, jak co roku, będą do zdobycia także w akcjach organizowanych przez lokalne media – podkreślają urzędnicy magistratu.

Czytajcie zatem uważnie portal Stargard.News! 🙂