Autobus MPK Stargard
Fot. Grzegorz Drążek

Bilet miesięczny MPK Stargard przez internet

Więcej rodzajów biletów komunikacji miejskiej w Stargardzie będzie w aplikacji moBILET.

MPK Stargard poinformowało nas dzisiaj, że 16 sierpnia zostanie rozszerzona taryfa biletowa w aplikacji moBILET. Od tego dnia będzie można za jej pośrednictwem kupić także bilety miesięczne.

– Aplikacja moBILET stanowi wygodną i nowoczesną alternatywę dla tradycyjnego zakupu biletów komunikacji miejskiej, zarówno jednoprzejazdowych, dekadowych, jak i miesięcznych – podkreśla MPK Stargard. – Daje to pasażerom możliwość zakupu biletu 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu bez konieczności szukania kiosku czy posiadania gotówki na jego zakup. Wszystko czego potrzebuje użytkownik, to telefon komórkowy z zainstalowaną bezpłatną aplikacją oraz dostępem do internetu.

Miejski przewoźnik podkreśla, że przy zakupie biletów MPK Stargard w moBILET nie pobiera się dodatkowych opłat.

– Dzięki intuicyjnej obsłudze, zakup jest bardzo prosty – uważają pracownicy MPK Stargard. – W celu skasowania biletu komunikacji miejskiej, przed wejściem do pojazdu uruchamiamy w telefonie aplikację, wybieramy miasto „Stargard”, rodzaj biletu i potwierdzamy zakup. Po zatwierdzenie wybranego biletu system łączy się z serwerem za pomocą internetu, a my otrzymujemy bilet, który w razie potrzeby należy pokazać kontrolerowi.