Jakub Stawski
Jakub Stawski. Fot. Facebook/KP Błękitni Stargard

Błękitni ograli znaną markę. Trzy gole, trzy punkty

W ósmej serii spotkań grupy 2 III ligi piłkarskiej Błękitni Stargard pokonali u siebie Zawiszę Bydgoszcz 3:0.

Oba zespoły plasują się w czołówce tabeli. Przed dzisiejszym spotkaniem w Stargardzie bydgoski klub miał trzy punkty więcej. Po dzisiejszym spotkaniu oba zespoły mają tyle samo punktów.

Pierwszego gola gospodarze dzisiejszego meczu zdobyli krótko przed przerwą. W 45 minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Stawski. W drugiej połowie stargardzki zespół dorzucił dwa trafienia. W 48 minucie bramkę strzelił Damian Niedojad, a w 80 minucie swoje drugie trafienie zanotował Stawski.

To czwarta wygrana Błękitnych w sezonie. Stargardzki zespół ma także trzy remisy i porażkę. W tabeli jest na piątym miejscu. Ma pięć punktów mniej niż lider Olimpia Grudziądz. W kolejnym spotkaniu Błękitni zagrają 24 września na wyjeździe przeciwko Sokołowi Kleczew, który ma 11 punktów i jest na dziesiątym miejscu.