Stargardzcy Błękitni

Błękitni Stargard nie zwalniają tempa w III lidze. Michał „Gol” Marczak

Błękitni Stargard wygrali dzisiaj na wyjeździe z Pogonią Nowe Skalmierzyce 3:2. To czwarte kolejne zwycięstwo stargardzkiego trzecioligowca.

To było zacięte spotkanie. Gospodarze dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, goście dwukrotnie wyrównywali. A potem to oni zadali decydujący cios.

Po pierwszej połowie był remis 1:1. W 13 minucie gola dla Pogoni strzelił Daniel Kaczmarek. W 42 minucie wyrównał Michał Marczak. W drugiej połowie Kaczmarek strzelił swoją druga bramkę, w 54 minucie. Marczak nie był gorszy i w 58 minucie zdobył swojego drugiego gola i był remis. W 81 minucie wynik ustalił Niedojad – Bednarczyk, który zapewnił stargardzkiej drużynie zwycięstwo.

To czwarta kolejna wygrana Błękitnych Stargard. W tabeli są na czwartym miejscu. Mają 42 punkty. Ostatnio na zawołanie gole strzela Michał Marczak. Piłkarz Błękitnych Stargard w ostatnich czterech spotkaniach zdobył 9 goli.

Kolejne ligowe spotkanie stargardzkiego zespołu 20 kwietnia. U siebie o godzinie 15 zagra przeciwko Stolem Gniewino, który jest piętnasty w grupie 2 III ligi piłkarskiej.