Błękitni Stargard na stadionie w Toruniu

Błękitni Stargard rozpoczęli sezon w Toruniu. Do zera na starcie III ligi

Nie udała się inauguracja sezonu 2023/2024 trzecioligowym Błękitnym Stargard. Stargardzki zespół przegrał w Toruniu z Elaną 0:3.

W pierwszej kolejce grupy 2 III ligi Błękitni Stargard grali dzisiaj na wyjeździe. Do Stargardu wrócili bez punktów i bez strzelonego gola.

Po pierwszej połowie meczu w Toruniu miejscowa Elana prowadziła 1:0. W 29 minucie bramkę strzelił Jay Jaskólski. W drugiej części gospodarze dołożyli dwa trafienia. Na 2:0 podwyższył w 50 minucie Kacper Kowalski, a wynik ustalił w 85 minucie Maciej Rożnowski.

Niżej w tabeli od Błękitnych po pierwszej serii spotkań jest tylko Wikęd Luzino, który przegrał z Zawiszą Bydgoszcz 1:7.

• Flota Świnoujście – Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:3

Kolejne spotkanie, a pierwsze u siebie, Błękitni Stargard rozegrają 12 sierpnia. Tego dnia o godzinie 15 rozpoczną na stadionie przy ulicy Ceglanej mecz z Unią Solec Kujawski.