Bieg dla orkiestry

Chcesz połączyć pożyteczne z pożytecznym? Weź udział w Biegu dla Orkiestry!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stargardzie poinformował dziś, że wystartowały zapisy na 7. Bieg dla Orkiestry oraz Test Coopera. W tym roku wydarzenie wraca na stadion lekkoatletyczny przy ulicy Sportowej 1.

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaplanowany jest na niedzielę 29 stycznia 2023 r. Tegoroczna zbiórka przeznaczona będzie na pomoc w leczeniu pacjentów z sepsą. W Stargardzie, wzorem ubiegłych lat, będzie także sportowa odsłona finału WOŚP. Jej organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stargardzie.

– Prócz biegu rekreacyjnego na bieżni, w planie jest także Test Coopera. Mamy 150 miejsc! Pierwszeństwo startu będą miał osoby zapisane elektronicznie – do wyczerpania limitu – informuje OSiR Stargard.

Link do zapisów znajduje się na oficjalnej stronie: https://osir.stargard.pl/strefa-zapisow lub bezpośrednio na stronie z zapisami https://www.e-gepard.eu/show-contest/1249.

Warunkiem dokonania zgłoszenia jest zalogowanie w panelu www.e-gepard.eu lub – w przypadku nowych uczestników – dokonanie rejestracji. Strona będzie służyć do zgłoszeń na kolejne nasze imprezy sportowe.

INFO I GRAFIKA: OSIR STARGARD