Kabaret Ciach
Kabaret Ciach wystąpi w Piwnicy TPS

CIACH w Stargardzie!

Małgorzata Czyżycka, Leszek Jenek, Tomasz Kowalski i Mateusz Czechowski, czyli znany i uwielbiany kabaret CIACH z Zielonej Góry, po 6 latach wracają z występem do Stargardu. Do swojej Piwnicy na wieczór pełen śmiechu, w połowie kwietnia, zaprasza Towarzystwo Przyjaciół Stargardu.

– Serdecznie zapraszamy na występ kolejnej niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny kabaretowej – zaprasza Mariusz Jankowski z Towarzystwa Przyjaciół Stargardu. – W sobotę 15 kwietnia, o godzinie 18, na piwnicznych deskach artyści z CIACHA zaprezentują nowy nam program pt. „Rodzina kontratakuje”. Klasa i talenty członków tej formacji gwarantują świetną, a zarazem mądrą zabawę. Dotychczasowe występy CIACHA w Piwnicy (ostatni sześć lat temu) były świetnie przyjmowane przez wyrobioną stargardzką publiczność. Rekord frekwencji na piwnicznej widowni wciąż należy do tych naszych zielonogórskich gości. Występ CIACHA to doskonały pomysł na sobotni wieczór.

Bilety w cenie 50 zł można kupić w Centrum Informacji Turystycznej na Rynku Staromiejskim lub (o ile wystarczy) bezpośrednio przed wejściem na występ.