Błękitni Elana

Co za mecz Błękitnych Stargard w III lidze. Zaczęło się od 0:3

W osiemnastej kolejce spotkań grupy 2 III ligi piłkarskiej Błękitni Stargard zremisowali u siebie z Elaną Toruń 3:3.

W III lidze rozpoczęła się dzisiaj runda rewanżowa. Błękitni grali w Stargardzie z Elaną Toruń. W pierwszym spotkaniu tych klubów toruńska drużyna wygrała u siebie 3:0.

W rewanżu też przez jakiś czas był taki wynik. W pierwszej połowie goście zdobyli gole w 26, 32 i 37 minucie. Pierwszego i trzeciego strzelił Maciej Rożnowski, drugiego Kacper Knera.

Jeszcze w pierwszej połowie gospodarze zaczęli gonić wynik. W 44 minucie pierwszego gola dla Błękitnych strzelił Maciej Liśkiewicz. W drugiej połowie stargardzki zespół zdobył kolejne bramki. W 63 minucie karnego wykorzystał Grzegorz Aftyka, a minutę później wyrównał Damian Niedojad. Błękitni zremisowali z Elaną 3:3.

To był ostatni mecz Błękitnych w tym roku. Następna kolejka spotkań zaplanowana jest na marzec 2024. Błękitni są na dwunastym miejscu w tabeli. Mają 24 punkty. Wygrali siedem spotkań, trzy zremisowali, przegrali osiem. Elana to wicelider. Ma 38 pkt. Liderem jest Świt Skolwin, który ma 43 punkty.