Wypadek na ulicy Spokojnej w Stargardzie
Fot. Internauta

Czołowe zderzenie samochodu i motocykla w Stargardzie

Na ulicy Spokojnej w Stargardzie doszło do wypadku drogowego. Poszkodowany 28-letni motocyklista został zabrany do szpitala.

Wypadek wydarzył się dzisiaj około godziny 14.30 na odcinku ulicy Spokojnej między rondem Pionierów Stargardu a rondem Żołnierzy Wyklętych. Na miejsce przyjechały służby: policja, pogotowie, straż pożarna.

– Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca volkswagenem wyjeżdżając z drogi osiedlowej na ulicę Spokojną skręcała w lewo w kierunku ulicy Kościuszki – informuje mł. asp. Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. – Kierowca jadącego od strony ulicy Kościuszki auta zatrzymał się, żeby umożliwić kierującej volkswagenem wykonanie tego manewru. W tym czasie jadący od strony ulicy Kościuszki motocyklista wyprzedzał samochód, który się zatrzymał i doszło do czołowego zderzenia z volkswagenem.

Motocykl yamaha wbił się w auto. 28-letniego motocyklistę pogotowie zabrało do szpitala.

22-letnia kierująca volkswagenem była trzeźwa.

Stargardzcy policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku. Ulica Spokojna, na odcinku między rondami, jest zakorkowana. Korki tworzą się także na okolicznych ulicach Kościuszki i Bema.

Dziękujemy internaucie, naszemu stałemu czytelnikowi, a także Czesławowi Sikorskiemu za przesłanie zdjęć. Macie newsa? Przysyłajcie na redakcja@stargard.news.