Błękitni Stargard Cartusia Kartuzy

Cztery gole Błękitnych Stargard. W pierwszej i drugiej połowie po dwa

Błękitni Stargard wygrali dziś u siebie z Cartusią Kartuzy 4:2 w meczu dwudziestej drugiej kolejki grupy 2 III ligi piłkarskiej.

Przed sobotnim spotkaniem w Stargardzie goście mieli trzy punkty więcej niż gospodarze.

Stargardzki zespół już w 3 minucie meczu wyszedł na prowadznie. Bramkę zdobył Michał Marczak. W 38 minucie prowadzenie gospodarzy podwyższył Konrad Prawucki.

Kolejne gole były zdobywane w drugiej połowie. W 51 minucie kontaktową bramkę strzelił Oscar Vidal. Błękitni szybko na to odpowiedzieli i w 54 minucie gola zdobył Grzegorz Aftyka. Cartusia raz jeszcze złapała kontakt z Błękitnymi. W 71 minucie gola strzelił Piotr Łysiak. Ale i na to trafienie goście odpowiedzieli gospodarze. W 71 minucie wynik spotkania ustalił Bartłomiej Zdunek.

Błękitni zrównali się punktami z Cartusią. W tabeli są na jedenastym miejscu. Mają 33 punkty.

Kolejne spotkanie Błękitni rozegrają na wyjeździe. 29 marca o godzinie 12 zagrają w Szczecinie przeciwko rezerwom Pogoni. Najbliższy rywal stargardzkiego zespołu ma pięć punktów więcej, a w klasyfikacji jest na czwartym miejscu.