Schronisko
Fot. Stargard.News

Dary są już u zwierzaków! Karma dla psów i kotów, koce, ręczniki, śpiwór

Do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie dotarły dary zebrane podczas akcji Gryf Taxi Stargard, Stargard.News i Drukarni WUSI. Dziękujemy mieszkańcom, którzy przyłączyli się do akcji.

Przez ponad tydzień zbieraliśmy dary dla zwierzaków z podstargardzkiego schroniska. Dzisiaj nastąpił finał akcji. Taksówkarze ze stowarzyszenia taksówkowego Gryf Taxi i nasz dziennikarz odwiedzili schronisko, by przekazać zebrane dary.

Tak jak życzyli sobie pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie, przekazaliśmy karmę suchą i mokrą, zarówno dla psów, jak i kotów, koce, ręczniki. Część darów przekazali mieszkańcy, którzy przyłączyli się do akcji Gryf Taxi, Stargard.News i Drukarni WSUI. Jeden z mieszkańców przekazał duży śpiwór. Za wszystkie dary dla zwierzaków dziękujemy. Część darów zakupili taksówkarze Gryf Taxi. Przekazali też pracownikom schroniska kalendarz na 2023 rok. Stargard.News kupił karmę dla psów i kotów.

Schronisko
Fot. Grzegorz Drążek

Na ten moment w podstargardzkim schronisku jest blisko 100 psów i 30 kotów. Tylko dzisiaj pracownicy schroniska przyjęli trzy psy. Potrzeb jest dużo i raczej nie zdarzy się taka sytuacja, że dary dla zwierzaków nie będą potrzebne.

– Za jakiś czas zorganizujemy kolejną akcje pomocy dla schroniska w Kiczarowie – zapowiada Sebastian Niewiadomski ze stowarzyszenia taksówkowego Gryf Taxi Stargard.

Schronisko
Fot. Grzegorz Drążek