ZNACHOR

Film „Znachor” przedpremierowo także w Stargardzie

Netflix zaprasza na pokaz specjalny filmu Znachor w poniedziałek 25 września 2023 roku, o godzinie 18:30, w kinie SCK. Po pokazie będzie krótki panel dyskusyjny z obsadą filmu, z udziałem widowni. Swoją obecność potwierdził reżyser Ignacy Liss – hrabia Czyński oraz Anna Szymańczyk, odtwórczyni głównej roli kobiecej.

Film „Znachor”, na podstawie kultowej powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, będzie można obejrzeć na Netflix już 27 września 2023 roku, jednocześnie w ponad 190 krajach na całym świecie.

Przedpremierowe pokazy specjalne odbędą się tylko w 6 polskich miastach, w tym w Stargardzie.

– Chcieliśmy dotrzeć do różnych rejonów Polski, związanych przede wszystkim z kulturą. Nie wchodzimy do dużych, sieciowych kin, dlatego Stargardzkie Centrum Kultury było dla nas idealnym wyborem – informuje Stargard.News Izabella Lis z Netflixa.

– Zapraszamy do naszego kina na przedpremierowy pokaz filmu w reżyserii Michała Gazdy, z Leszkiem Lichotą w roli głównej i z Marią Kowalską debiutującą w pierwszoplanowej roli żeńskiej. Bezpłatne bilety na pokaz do odebrania w kasach kina dwa dni przed pokazem, do wyczerpania puli. Jedna osoba jest upoważniona do odbioru dwóch wejściówek – informuje Maciej Dura-Pomarański, rzecznik Stargardzkiego Centrum Kultury.