Kluczevia Stargard

Grali stargardzcy czwartoligowcy. 3:0 i 0:3

W czternastej serii spotkań zachodniopomorskiej IV ligi Polski Cukier Kluczevia Stargard zwyciężył, a rezerwy Błękitnych Stargard przegrały.

Kluczevia grała dzisiaj w meczu na szczycie zachodniopomorskiej IV ligi na wyjeździe przeciwko Iskierce Szczecin. To zespoły, które zajmują drugie i trzecie miejsce w tabeli. Przed spotkaniem miały tyle samo punktów. Po dzisiejszym meczu o trzy punkty więcej ma klub ze Stargardu.

Polski Cukier Kluczevia pokonał Iskierkę 3:0. Na początku spotkania gola strzelił Bartosz Sitkowski. Jeszcze w pierwszej połowie prowadzenie podwyższył Kacper Dudek. Kacper strzelił jeszcze jednego gola, krótko po rozpoczęciu drugiej połowy i ustalił wynik spotkania.

Wynik 3:0 był także w spotkaniu drugiego stargardzkiego czwartoligowca. Tyle, że to rywal cieszył się wygraną. Rezerwy Błękitnych Stargard przegrały dzisiaj na wyjeździe z Wybrzeżem Rewalskim Rewal. Gospodarze po pierwszej połowie wygrywali 1:0, po trafieniu Krzysztofa Bątkowskiego. W drugiej połowie gole strzelili Jacek Magdziński i Kamil Kocieniewski.

Polski Cukier Kluczevia Stargard ma jedenaście zwycięstww, remis, dwie porażki. W tabeli wyżej jest tylko Flota Świnoujście, która ma komplet czternastu zwycięstw. Błękitni II Stargard mają siedem wygranych, siedem porażek. W tabeli są na siódmym miejscu.

W kolejnych spotkaniach stargardzkie zespoły zagrają u siebie. W sobotę, 5 listopada o godzinie 13 Kluczevia podejmie na stadionie przy ulicy Niemcewicza jedenastego w tabeli Chemika Police, a w niedzielę, 6 listopada o godzinie 11 rezerwy Błękitnych zagrają przeciwko ósmemu w klasyfikacji Hutnikowi Szczecin.