tattoo
Fot. Herki Tattoo

I miejsce dla Kseni ze Stargardu na Gdańsk Tattoo Konwent 2023

W weekend 29-30 lipca 2023 roku w Gdańsku odbyła się znana impreza dla pasjonatów tatuaży, Tattoo Konwent. Triumfowali na niej twórcy tatuaży spod szyldu Herki Tattoo.

Jak opisują organizatorzy, Tattoo Konwent to „Dwa dni pełne niezapomnianych emocji, zabawy oraz fantastycznych ludzi, a wszystko to w sercu letniej stolicy Polski!” „Wejdź do świata tatuażu. Znajdź inspirację na kolejny! Setki artystów, tysiące pasjonatów, dziesiątki atrakcji w jednym czasie. W jednym miejscu.” – zachęcają.

W programie konwentu były konkursy na najlepsze tatuaże, w jury których zasiedli Paweł Bilewski, Mortitia Capriciosa i Andy Bonzai. Na scenie wystąpili Fuel Girls, Mike Garcia, DragQueens. Działało wiele stref tematycznych, była też plaża na zewnątrz i dużo innych atrakcji.

– Tatuatorka z Herki Tattoo Stargard zajęła pierwsze miejsce na jednej z największych konwencji tatuażu w Polsce – informuje Stargard.News Michał Herki Jasienowicz, właściciel salonów tatuażu, w Stargardzie i kilku innych miastach.

W Gdańsku Ksenia ze Stargardu zajęła wczoraj pierwsze miejsce za swój mega kolorowy tatuaż, z morskimi akcentami, wykonany na całej nodze, wspólnie z Mattem z Herki Tattoo Drawsko, w kategorii dwudniowy/kolaboracja. Gratulacje!