kluczevia i błękitni
Fot. Grzegorz Drążek

Inne nastroje trzecioligowców ze Stargardu. Błękitni na zwycięskiej ścieżce, Kluczevia marzy o przełamaniu

W ten weekend rozegrana zostanie siódma serie spotkań w grupie 2 III ligi piłkarskiej. Błękitni Stargard chcą kontynuować zwycięską passę, a Kluczevia Stargard chciałaby zakończyć serię meczów bez zwycięstwa.

Po sześciu kolejkach spotkań Błękitni mają 12 punktów i są na piątym miejscu w tabeli. Kluczevia ma 5 punktów i jest trzynasta.

Błękitni Stargard wygrali cztery ostatnie mecze. W nich zdobyli dwanaście goli, a rywale strzelili im dwa. W ostatnich dwóch spotkaniach bramkarz stargardzkiego klubu zachował czyste konto.

6 września Błękitni zagrają na wyjeździe z Victorią Września. Ich najbliższy rywal ma 3 punkty i jest na szesnastym miejscu w tabeli. Wygrał raz, pięć razy przegrał. U siebie raz zwyciężył, trzy razy został pokonany. Błękitni na boiskach przeciwników raz przegrali, dwa razy wygrali.

Kluczevia Stargard nie wygrała w czterech ostatnich meczach i w ten weekend będzie chciała się przełamać. W tych czterech spotkaniach zdobyła tylko punkt.

Przed beniaminkiem ze Stargardu mecz na swoim terenie. 6 września podejmą Wybrzeże Rewal, które ma 3 punkty i zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli. Najbliższy przeciwnik Kluczevii rozegrał na razie pięć spotkań. Wygrał raz, cztery razy przegrał. Na wyjazdach raz zwyciężył, dwukrotnie został pokonany. Stargardzki zespół u siebie jeszcze nie wygrał, dwa razy zremisował, a raz przegrał. Sobotni mecz przy Niemcewicza rozpocznie się o godzinie 15.