Błękitni Świt

Jak nie idzie, to nie idzie. Błękitni bez zwycięstwa w tym roku w Stargardzie

W dwudziestej drugiej serii spotkań grupy 2 III ligi piłkarskiej Błękitni Stargard przegrali dzisiaj u siebie ze Świtem Szczecin 0:2.

To był trzeci po przerwie zimowej mecz Błękitnych w Stargardzie, a pierwszy rozegrany na głównej płycie stadionu przy ulicy Ceglanej. Poprzednie dwa rozgrywane był na boisku ze sztuczną trawą. Stargardzki zespół żadnego nie wygrał. Przegrał z Gedanią Gdańsk 1:2, zremisował ze Stolem Gniewino 2:2 i dzisiaj przegrał ze Świtem Szczecin 0:2.

W dzisiejszym spotkaniu długo był remis. Pierwszego gola goście zdobyli w 77 minucie, a drugiego w 87 minucie. Autorem pierwszego trafienia był Szymon Kapelusz, a drugiego Przemysław Kędziora.

Błękitni Stargard mają 27 punktów i są na jedenastym miejscu w tabeli grupy 2 III ligi. Świt jest siódmy i ma 37 pkt.

Kolejne ligowe spotkanie stargardzki klub rozegra 7 kwietnia, w Szczecinie przeciwko rezerwom Pogoni.