Błękitni boisko

Jak nie idzie, to nie idzie. Więcej porażek niż zwycięstw Błękitnych Stargard

Czwarty kolejny mecz bez zwycięstwa Błękitnych Stargard. W czternastej serii spotkań grupy 2 III ligi przegrali dzisiaj na wyjeździe ze Świtem Skolwin 0:3.

W sobotnie południe stargardzki zespół nie miał łatwego zadania, bo grał przeciwko liderowi tabeli. Na boisku potwierdziło się to, że to Świt jest na górze klasyfikacji, a Błękitni palsują się w dolnej jej połówce.

Po pierwszej połowie Świt wygrywał 2:0. W 14 minucie gola strzelił Dominik Siwiński, a pięć minut później do siatki gości trafił Jędrzej Kujawa. W drugiej połowie długo zapowiadało się, że wynik się nie zmieni, ale w samej końcówce meczu trzeciego gola dla gospodarzy strzelił Gracjan Goździk.

To czwarte kolejne spotkanie stargardzkiego trzecioligowca bez zwycięstwa. W tych czterech meczach trzy razy przegrał, raz zremisował. W tabeli Błękitni są na dwunastym miejscu. Więcej spotkań przegrali niż wygrali. Mają siedem porażek, pięć zwycięstw, dwa remisy.

Kolejne ligowe spotkanie Błękitni rozegrają w Stargardzie. 4 listopada o godzinie 13 rozpocznie się ich mecz przeciwko ósmej w tabeli Gedanii Gdańsk, która ma 22 punkty, o pięć więcej niż stargardzki zespół.