Karolina Szylińska
Karolina Szylińska

Jako jedyna w Stargardzie wykonuję mikropigmentację brwi metodą microblading PhiBrows

Chcesz mieć idealny i trwały makijaż brwi? Zapraszam Cię do do mojego salonu, w biurowcu przy ul. Stefana Czarnieckiego 30/31, pokój 111 na I piętrze! Karolina Szylińska PMU & MAKE UP.

Dzień dobry! 🙂 Witam Czytelników Stargard.News i chcę, byśmy poznali się bliżej. Wcześniej działałam pod szyldem – Kameleon, od niedawna pracuję pod nowym – Karolina Szylińska PMU & MAKE UP.

Mam na imię Karolina i od wielu lat zajmuję się makijażem oraz stylizacją brwi, i to głównie brwi są moją wielką pasją, a szczególnie ich pigmentacja.

Jestem osobą, która uwielbia nowe wyzwania, dlatego cały czas podwyższam swoje kwalifikacje. Otrzymałam certyfikaty, które uznawane są i cenione na całym świecie.

Doszkalać zaczęłam się już od 2022 roku, by być jeszcze większą profesjonalistką w swojej branży. Ukończyłam szkolenie z mikropigmentacji brwi metodą microblading PhiBrows.

Microblading PhiBrows jest techniką makijażu permanentnego brwi, w której perfekcyjny ich kształt uzyskuje się uwzględniając indywidualną budowę twarzy oraz tzw. regułę złotego przekroju – phi 1.618.

Symetrię idealną brwi oblicza się w aplikacji, przy zamkniętych oczach, gdy mięśnie twarzy są rozluźnione. Powstaje rysunek, na podstawie którego wykonywany jest makijaż brwi. Włoski rysowane są z ich naturalnym kierunkiem wzrostu.

Pigment brwi określa się na podstawie naturalnego koloru brwi i włosów. Już po wygojeniu może on być kilka odcieni jaśniejszy od naturalnego koloru włosów.

Oczywiście, nie samą pracą człowiek żyje! Prywatnie jestem spełnioną kobietą, mamą trójki wspaniałych dzieci oraz szczęśliwą żoną. Mam najwierniejszą przyjaciółkę, cudowną foksterierkę o imieniu Tola, Która uwielbia długie spacery.

Dziękuję, że jesteście z całego serca, bo dzięki wam wiem, że jestem w odpowiednim miejscu. To dla was staje się jeszcze większą profesjonalistką w swojej dziedzinie!

Karolina Szylińska PMU & MAKE UP.

Od 12 lat makijażem okolicznościowym i permanentnym podkreślam naturalne piękno kobiet!

Karolina Szylińska – PMU & MAKE UP
  • BOOKSY
  • FACEBOOK
  • INSTAGRAM
  • Adres: PMU & MAKE UP, ul. Stefana Czarnieckiego 30/31, pokój 111, I piętro.
  • Nr tel.: 785 063 083