Barierki na rondzie w Stargardzie

Jazda po Stargardzie w sobotę z kłopotami. Będą zamykane drogi

W związku z wydarzeniami sportowymi z okazji Dni Stargardu 17 czerwca będzie zamknięta dla ruchu ulica Szczecińska, a później częściowo dwie ulice w centrum miasta.

W sobotę na ulicy Szczecińskiej odbywać się będzie dużo wydarzeń sportowych w związku ze świętem miasta. Drogi zamykane będą dla ruchu pojazdów w trzech etapach.

  • 17 czerwca od godziny 9 zamknięty dla ruchu pojazdów będzie odcinek ulicy Szczecińskiej od placu Zgody do ronda Saperów Stargardzkich. Rondo będzie częściowo przejezdne. Taka sytuacja będzie do godziny 2 w nocy 18 czerwca.
  • 17 czerwca od godziny 17.30 do godziny 2 w nocy 18 czerwca zamknięta będzie dla ruchu pojazdów niemal cała ulica Szczecińska na terenie miasta. Nie będzie przejazdu od skrzyżowania z ul. 9 Zaodrzańskiego Pułku Piechoty do placu im. Sławomira Pajora przy wiadukcie. Rondo przy wiadukcie będzie częściowo przejezdne.
  • 17 czerwca od godziny 20.30 do godz. 23.30 zamknięta dla ruchu pojazdów będzie ulica Wyszyńskiego, jezdnia w kierunku placu Wolności i ulica Czarnieckiego. Rondo na placu Wolności będzie częściowo przejezdne.