Trenuj z wojskiem

Sobotę przed feriami zimowymi można spędzić na wojskowym treningu

W województwie zachodniopomorskim przyszłoroczne ferie trwać będą od 13 do 26 lutego. W sobotę 11 lutego w Stargardzie organizowany jest trening z wojskiem.

Pierwsza edycja projektu „Trenuj z wojskiem” były to szkolenia z wojskowymi instruktorami, teraz rozpoczynają się zapisy na drugą edycję, pod hasłem „Trenuj z wojskiem w ferie”. W Stargardzie będzie to sobota 11 lutego 2023 roku.

Jeżeli ktoś chce podnieść swoje poczucie bezpieczeństwa i nabyć lub podszlifować podstawowe umiejętności/nawyki obronne, to projekt jest właśnie dla niego. Żołnierze Wojska Polskiego nauczą go podstaw zachowania w razie kryzysu i zagrożenia.

Od połowy stycznia do końca lutego w 31 jednostkach wojskowych na terenie całego kraju i w każdym województwie będzie można wziąć udział w popularnych sobotnich szkoleniach wojskowych dla każdego.

Zapewniamy profesjonalne umiejętności, przygotowanie wojskowe, wojskowy poczęstunek oraz dobrze i miło spędzony czas. To miejsce dla każdego!

Podczas 8-godzinnych zajęć w uczestnik zaznajomi się z bronią – pozna jej działanie, jak się ładuje i jak się jej używa oraz będzie mógł z niej strzelić na trenażerze.