kalendarze Stargard
Teatr A-To-My w SCK ze stargardzkimi kalendarzami na bieżący rok, fot. Emilia Chanczewska

Już są! We wtorek 12 grudnia rozdawane będą stargardzkie kalendarze

Od lat to już jest miła tradycja. Organizowany jest przez miasto konkurs fotograficzny. Najpiękniejsze zdjęcia miasta trafiają do kalendarza, który za darmo rozdawany jest mieszkańcom. W najbliższy wtorek setki egzemplarzy stargardzkiego kalendarza na 2024 rok trafią do chętnych.

Wystarczy we wtorek 12 grudnia o godzinie 16:30 przyjść do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. Czarnieckiego 17. Kolejki chętnych zwykle są długie, dlatego trzeba pamiętać, że liczba kalendarzy jest ograniczona.

Jedna osoba może otrzymać jeden egzemplarz. Od tej zasady nie ma wyjątków. We wtorek 12.12 wydawanie rozpocznie się o 16:30 i potrwa do wyczerpania zapasów. Kolejna okazja do odebrania miejskiego kalendarza będzie w następny wtorek 19.12, również o 16:30 w UM – informuje dziś Urząd Miejski w Stargardzie. – Warto też obserwować FACEBOOKA miasta. Tam będą do zdobycia kolejne sztuki. Kalendarze, jak co roku, pojawią się także w akcjach organizowanych przez lokalne media.

W kalendarzu na 2024 rok znalazło się 13 pięknych zdjęć.

– Ich autorami są stargardzianie zajmujący się fotografią amatorsko, którzy zwyciężyli w konkursie – przypomina UM Stargard. – Tym razem temat był wyjątkowo szeroki. „Odkryj Stargard”, czyli zarówno nowe spojrzenia na doskonale znane miejsca, jak i pokazanie miasta z nieco innej strony.

INFORMACJE: stargard.eu