Kabaret CIACH nad Miedwiem
Fot. Emilia Chanczewska

Kabaret Ciach rozpogodził nad Miedwiem

Jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich kabaretów, zielonogórski Ciach, który na scenie jest już od niemalże 30 lat, wystąpił dziś pod Stargardem.

Małgorzata Czyżycka, Tomasz Kowalski, Leszek Jenek i Mateusz Czechowski, czyli kabaret Ciach z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, bawili dziś wieczorem publiczność w nadmiedwiańskim amfiteatrze. Byli gwiazdą Dni Gminy Kobylanka 2023. Głównym organizatorem występu było Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance.

Żarty Ciacha rozpogodziły publiczność amfiteatru w Morzyczynie i przegoniły deszcz. Były skecze o związkach damsko-męskich, o teleturniejach – LIVE, o relacji mama – synek, mezaliansie, nietypowym SPA, o zachowaniu starszych osób w lekarskiej poczekalni. Ciach wcielił się w rolę enerdowskiego zespołu – LIVE. Żartował sobie też z nazwy i mieszkańców jednej z miejscowości gminy Kobylanka – Jęczydołu.

Artyści kabaretu Ciach zostawili nadmiedwiańską publiczność z przesłaniem, by się badali lub badali siebie wzajemnie. 🙂

Kabaret młody duchem i bogaty doświadczeniem. Młodość, objawia się w stałej twórczej aktywności, która mniej więcej raz na rok owocuje premierowym programem. Ciach łączy dobry poziom literacki z humorystycznym przeglądem obyczajów i przywar Polaków. Ponadto w spektakle wplata elementy improwizacji, dzięki czemu każdy kolejny występ jest inny i niepowtarzalny.
Wszystko pokazuje w klimacie humoru sytuacyjnego lub absurdalnego, w myśl Gogolowskiej zasady: Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!

Kabaret CIACH o sobie