Komedią sprzed 55 lat, „Nie lubię poniedziałku” w reżyserii Tadeusza Chmielewskiego, rozpoczął się w piątkowy wieczór wakacyjny cykl Kino na leżakach. W nadmiedwiańskim amfiteatrze organizuje go Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance. Wstęp jest wolny.
Organizatorzy polecają zabieranie kocyków oraz środków przeciwko komarom oraz zastrzegają, że w przypadku pogody uniemożliwiającej realizację wydarzenia, seans zostanie przełożony.
– Pogoda super, ale ludzi w amfiteatrze nie było zbyt dużo, w przeciwieństwie do komarów – relacjonuje jedna z uczestniczek wydarzenia. – Film pewnie wszyscy już widzieli, jednak świetnie się bawili. Szczególnie jedna pani głośno się śmiała i komentowała.
Wszystkie seanse odbyć się mają w amfiteatrze w Morzyczynie. Wstęp jest wolny. Można kupować popcorn i lemoniadę od pań z Motaniec Koło Gospodyń Wiejskich i Sołectwo Gmina Kobylanka.
Co w programie Kina na leżakach w Morzyczynie? Klasyka polskiego kina w najlepszym wydaniu!
- 26.06.2026 r. godz. 21:45 „Nie lubię poniedziałku”
- 18.07.2026 r. godz. 21.45 „Co mi zrobisz jak mnie złapiesz”
- 21.08.2026 r. godz. 20:30 „Miś”
