błękitni stargard zawisza bydgoszcz

Koniec dobrej serii Błękitnych Stargard. Więcej czerwonych kartek niż goli

W jedenastej serii spotkań grupy 2 III ligi piłkarskiej Błękitni Stargard przegrali u siebie z Zawiszą Bydgoszcz 0:1.

Piątkowe spotkanie rozegrane zostało na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie. Przed meczem Błękitni mieli 16 punktów, a Zawisza 19. Gospodarze wygrywając przegoniliby bydgoski klub w tabeli.

Dzisiejszy mecz rozgrywany był w deszczu. Długo zapowiadało się, że Błękitni i Zawisza podzielą się punktami, a kibice nie obejrzą goli. Jednak raz piłka wpadła do siatki. W 77 minucie bramkę dla gości strzelił Piotr Okuniewicz. Stargardzki zespół próbował na to odpowiedzieć, atakował, ale im bliżej pola karnego bydgoskiego zespołu, tym robił się większy problem i nie było groźnych strzałów.

Więcej niż goli było dzisiaj czerwonych kartek. Obejrzeli je w drugiej połowie Jakub Koczorowski w Błękitnych Stargard i Korneliusz Sochan w Zwiszy Bydgoszcz.

Błękitni Stargard przegrali dzisiaj z Zawiszą Bydgoszcz 0:1 i tym samym zakończyła się seria meczów bez porażki stargardzkiego trzecioligowca. W czterech poprzednich spotkaniach Błękitni wygrywali trzy razy, a raz zremisowali.

Kolejne ligowe spotkanie stargardzki zespół rozegra 14 października. W Wolinie mierzyć się będzie przeciwko Vinecie, która mecz jedenastej kolejki rozegra jutro. W tym momencie jest w tabeli na trzecim miejscu, mając 22 punkty.