Krzyś
Krzyś Warsiński, fot. prywatne

Krzyś kończy 2 latka. Wielkie urodziny w Szkole Podstawowej w Ińsku

W sobotę 18 marca 2023 roku, w godzinach 16-20, na sali gimnastycznej ińskiej podstawówki, będą symboliczne urodziny Krzysia Warsińskiego, który w połowie marca kończy 2 latka. Chłopiec jest z rodzicami w Hiszpanii, gdzie dzielnie walczą o zdrowie.

Krzysiu Warsiński z Ińska urodził się 15 marca 2021 roku. Pod koniec czerwca 2022 roku coś złego zaczęło się dziać z jego zdrowiem, nagle zaczął gorączkować. Rodzice tego nie zignorowali, udali się do lekarza. Diagnoza była straszna – rak – neuroblastoma IV stopnia, złośliwy guz, dający przerzuty. Koszty zagranicznego leczenia oszacowane zostały na 2 mln zł. Nastąpiła mobilizacja ludzi dobrej woli, w tym także stargardzian.

Pilne leczenie wznowy neuroblastomy w Barcelonie

Za nami bardzo wiele charytatywnych imprez i inicjatyw dedykowanych Krzysiowi. Obecnie malec jest w Barcelonie. Przechodzi tam trudne leczenie. 15 marca kończy 2 latka. Nie będzie brał udziału w charytatywnej urodzinowej imprezie 18 marca, organizowanej w Szkole Podstawowej w Ińsku, przy ulicy Poprzecznej 1. Ze swoimi urodzinowymi gośćmi połączy się zdalnie. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na dalsze leczenie dzielnego Krzyśka.

Urodziny Krzysia z Ligą Superbohaterów

Urodziny Krzysia

Urodziny Krzysia z Fotobudką 360!

Obecnie chłopiec niestety nie jest w dobrej kondycji. Jak informują jego rodzice w opisie zbiórki: „Krzyś ma problemy z chodzeniem, nie jest w pełni sprawny ruchowo. Jest rozdrażniony, prawie w ogóle nie śpi, nawet w nocy!”

Każdy może dołączyć do grupy osób wspierających małego Krzyśka: Mały Krzyś kontra rak! Ta historia nie może się tak skończyć!