Kwiatowa gala
Fot. Materiały organizatorów wydarzenia

Kwiatowa gala w weekend w Stargardzie. Przyjdź do hali OSiR

Witajcie miłośnicy roślin! Mamy dla was fantastyczne wieści. 23 i 24 września odbędzie się wspaniałe, roślinne wydarzenie, na które musicie się wybrać!

Jeśli chcecie poszerzyć swoją kolekcję roślin, koniecznie odwiedźcie kiermasz roślin doniczkowych, który odbędzie się w Stargardzie w hali sportowej OSiR przy ulicy Pierwszej Brygady 1 w sobotę i niedzielę, 23 i 24 września 2023 roku.

Podczas Kwiatowej Gali będziecie mieli okazję znaleźć:

  • popularne gatunki roślin doniczkowych
  • również te bardziej egzotyczne, których nie dostaniecie na co dzień – Monstery, Filodendrony, Syngonium i wiele więcej
  • przy roślinach umieszczone będą etykiety cenowe z informacjami o sposobie pielęgnacji wybranej rośliny
  • oferowane będą m.in. rośliny ciemnolubne, bezpieczne dla zwierząt, na balkon, wyselekcjonowane odmiany dla koneserów, znajdą się również rośliny dla „zapominalskich”

A co najlepsze, wszystkie oferowane rośliny będą w bardzo przystępnych cenach, co pozwoli wam zaopatrzyć się w nowe, wymarzone okazy. Ponadto, będziecie mieli okazję zadawać pytania naszym ekspertom i dowiedzieć się, jak należy pielęgnować różne gatunki roślin. Jeśli w waszej kolekcji brakuje jakiejś szczególnej roślinki – dajcie znać, jakie kwiaty chcielibyście zobaczyć na kiermaszu. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i przybywajcie tłumnie – czekamy na was!

Zespół Kwiatowej Gali

Gdzie?

  • Hala sportowa OSiR, ul. Pierwszej Brygady 1, Stargard

Kiedy?

  • 23.09.2023 r., sobota – w godzinach 8-20
  • 24.09.2023 r., niedziela – w godzinach 10-18

Wstęp bezpłatny!

– Możliwość płacenia: karta, gotówka, BLIK. Do zobaczenia! – zespół Kwiatowej Gali.