Marek Fiszer
SSMSP Brama

Magia kobiecości zatrzymana w kadrach Marka Fiszera. Nowa wystawa w Bramie Wałowej

Zmysłowe zdjęcia kobiet i równie ekscytujący taniec pole dance, to atrakcje czekające odwiedzających wernisaż w Galerii Sztuki Brama, działającej przy końcu ulicy Chrobrego w Stargardzie. Odbędzie się w czwartek 28 września 2023 roku, o godzinie 18. Wstęp wolny!

Marek Fiszer od lat związany jest ze Stargardem. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Zawodowo działał w branży poligraficzno-reklamowej oraz prawnej, obecnie zajmuje się doradztwem prawnym i mediacją sądową. Zajmuje się fotografią reportażową, przyrodniczą, portretową i aktem. Należy do Stargardzkiego Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Plastycznych Brama.

I to właśnie SSMSP Brama zaprasza do swojej galerii w Bramie Wałowej na kolejny wernisaż. W czwartek o godzinie 18 otwarta zostanie wystawa zdjęć Marka Fiszera, pt. „Magia kobiecości”. Czynna będzie od 28 września do 23 października. Wernisażowi towarzyszyć będzie pokaz tancerki pole dance (taniec na rurze) Katarzyny Kluczek. Na wernisaże i do Galerii Sztuki Brama wstęp jest wolny.

Marek Fiszer wernisaż
SSMSP Brama