marihuana
marihuana, fot. pixabay.com

Młody stargardzianin odpowie za posiadanie dużych ilości narkotyków

Marihuana, amfetamina i ecstasy zostały w minionym tygodniu zabezpieczone przez stargardzkich kryminalnych u 29-latka ze Stargardu.

– Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie zatrzymali 29-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci w jego mieszkaniu zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę i tabletki ecstasy. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia – informuje dziś mł. asp. Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. – Mundurowi dzięki przeprowadzonej pracy operacyjnej ustalili, a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych funkcjonariusze ujawnili susz roślinny, worek foliowy z zawartością białego proszku oraz worek foliowy z zawartością tabletek koloru różowego. Badanie wykazało, że jest to znaczna ilość amfetaminy, marihuany oraz tabletek ecstasy.

29-letni mieszkaniec Stargardu został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności!

mł. asp. Justyna Siwarska, KPP Stargard