Morsy Miedwianie
Fot. Grzegorz Drążek, archiwum

Morsy z Miedwia zaczynają nowy sezon zimnych kąpieli

Kto ma odwagę, ten może dołączyć, kto nie przepada za chłodną wodą, może pokibicować z brzegu. Potem wszyscy mogą ogrzać się przy ognisku. Sezon 2022/2023 Miedwianie rozpoczynają w sobotę 1 października.

Gdy wszyscy żegnają się z latem i kąpielami w morzu czy jeziorze, Stargardzki Klub Morsów Miedwianie wkracza do akcji! Od października do kwietnia spotykają się regularnie nad Miedwiem, by wspólnie zażywać zimnych kąpieli.

Rozpoczęcie nowego sezonu planują na tę sobotę, 1 października br. O godzinie 15.30 umawiają się w amfiteatrze w Morzyczynie, by tam po rozgrzewce na płycie amfiteatru razem wejść do Miedwia. Po kąpieli w planie jest ognisko z kiełbaskami, następnie spotkanie integracyjne dla członków klubu.

Może ktoś chce dołączyć do Miedwian? Ale czy każdy może?

Jeżeli nie ma przeciwwskazań medycznych, to można przyjść i spróbować razem z nami – zachęca Marzena Wójcik, pomysłodawczyni i prezes Stargardzkiego Klubu Morsów Miedwianie. – Wszystkich informacji i wsparcia udzielimy na miejscu. Trzeba zabrać ze sobą bieliznę na przebranie, ręcznik i obowiązkowo dobry humor.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU: Rozpoczęcie sezonu 2022/2023