Na świąteczną nutę PLAKAT

Na świąteczną nutę. Darmowe warsztaty muzyczne i koncert w SCK

W dniach od czwartku 5 do niedzieli 8 stycznia 2023 roku, na Małej Scenie Stargardzkiego Centrum Kultury, trwać będą warsztaty dla wokalistów. Ich zwieńczeniem będzie koncert w niedzielę 8 stycznia 2023, o godzinie 17, na dużej scenie SCK. Można się już zapisywać.

– Przyjdź na warsztaty, które odbywać się będą 5-8.01.2023. Są doskonałą okazją aby sprawdzić swoje umiejętności wokalne, podszkolić się, poznać niezwykłych ludzi, a przede wszystkim na zakończenie wystąpić na dużej scenie Stargardzkiego Centrum Kultury. Warsztaty są darmowe! – zachęca Maciej Dura-Pomarański, rzecznik Stargardzkiego Centrum Kultury.

Jak można zapisać się na warsztaty?

Opcja numer 1: telefonicznie. Zadzwoń do Pani Marii Pyry i dołącz do grupy warsztatowej: 600 885 913. Opcja numer 2: bezpośrednio. Przyjdź na próbę Cantore Gospel – poniedziałki i środy, 17:30-20:00 – i zapisz się. Może się okazać, że znajdziesz czas nie tylko na warsztaty, ale także dołączysz do świetnej grupy! – informuje Maciej Dura-Pomarański z SCK.

Koncert Na świąteczną nutę będzie efektem kilkudniowych warsztatów wokalno-muzycznych w Stargardzkim Centrum Kultury. Uczestników przygotowywać będzie Anna Maria Mbayo – wokalistka, kompozytorka i pedagog. Propagatorka muzyki gospel na Dolnym Śląsku. Od najmłodszych lat uczyła się gry na fortepianie, a później saksofonie. Jej największą pasją jest jednak śpiewanie. Jest absolwentką wrocławskiej Akademii Muzycznej.

W Stargardzie wystąpiła niedawno, we wrześniu, podczas finałowego koncertu warsztatów muzyki gospel 15. Stargard Gospel Days i jednocześnie 20-lecia chóru Cantore Gospel.

Anna Maria Mbayo
Anna Maria Mbayo we wrześniu br. podczas finału Stargard Gospel Days w teatrze letnim, fot. Emilia Chanczewska

Można dołączyć do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/655080529417132