Spójnia Stargard
Fot. Grzegorz Drążek

Najlepszy start PGE Spójni Stargard od powrotu do ekstraklasy

14 października po raz drugi w tym sezonie przed stargardzką publicznością wystąpi PGE Spójnia Stargard. Stargardzki zespół zagra o trzecie zwycięstwo w sezonie.

Warto zarezerwować czas na piątkowy wieczór, by odwiedzić halę OSiR Stargard. Od powrotu Spójni do ekstraklasy, w 2018 roku, nie było takiej sytuacji, że na starcie rozgrywek, po trzech kolejkach spotkań, stargardzki zespół ma więcej zwycięstw niż porażek i plasuje się w czołowej ósemce w tabeli.

PGE Spójnia ma dwie wygrane (u siebie z Eneą Astorią Bydgoszcz i na wyjeździe z Legią Warszawa) i jedną przegraną (we Wrocławiu ze Śląskiem). Tylko dwa kluby mają lepszy bilans (Śląsk i BM Stal Ostrów Wielkopolski).

Sytuacja stargardzkiego zespołu za kilka dni może być jeszcze lepsza. Najbliższym rywalem PGE Spójni będzie Tauron GTK Gliwice, który dotychczas wygrał raz, a dwukrotnie przegrał. W poprzednich sezonach nieczęsto się zdarzało, że to PGE Spójnia była faworytem meczu. A tym razem tak będzie. W hali OSiR Stargard zapowiadają się duże emocje dla kibiców stargardzkiego klubu.

Piątkowe spotkanie PGE Spójni Stargard i Tauronu GTK Gliwice rozpocznie się o godzinie 17.30. Sprzedaż biletów trwa od wczoraj w internecie na abilet.pl. Ceny: 35 złotych, 30 zł (ze Stargardzką Kartą Mieszkańca oraz dla emerytów i rencistów bez SKM), 25 zł (dla młodzieży i studentów oraz dla emerytów i rencistów ze Stargardzką Kartą Mieszkańca).