Konstancja Wdzięczna Gaborska
Konstancja Wdzięczna-Gaborska, dla bliskich Tina

Nie żyje Konstancja Wdzięczna-Gaborska

Żona, mama dwójki nastolatków, córka artystki malarki Bernadety Wdzięcznej, zawodowo ilustratorka i graficzka. Niespełna 42-letnia stargardzianka Konstancja Wdzięczna-Gaborska dziś odeszła na zawsze. Chorowała na nowotwór żołądka. Bliscy i wielu ludzi dobrej woli z całych sił walczyli o jej powrót do zdrowia.

Trudno znaleźć słowa oddające smutek i żal. Nie żyje kobieta, która zjednoczyła mnóstwo osób w walce o jej zdrowie i życie. Organizowanych było bardzo wiele akcji charytatywnych, by zebrać pieniądze na kosztowne leczenie za granicą. Niestety, rak był jeszcze silniejszym przeciwnikiem.

Dziś niespełna 42-letnia Konstancja Wdzięczna-Gaborska, przez bliskich nazywana Tiną, odeszła z tego świata. Pozostawiła rodzinę, przyjaciół, znajomych i wielu kibicujących jej mieszkańców, w nieutulonym żalu.

Z wielu stron płyną wyrazy współczucia dla bliskich Konstancji. Także nasza redakcja składa kondolencje jej mamie Bernadecie Wdzięcznej oraz całej rodzinie. Jest nam bardzo przykro, że mimo tak wielkich wysiłków nie udało się uratować Konstancji. Niech odpoczywa w spokoju…

Ostatnie pożegnanie Konstancji Wdzięcznej-Gaborskiej – Tiny, w sobotę 27 kwietnia br.

Konstancja Wdzięczna Gaborska nekrolog
Prośba z grupy Licytacje dla Tiny „Never ever give up”:

Ostatni gest jedności z Tiną

Kochani

Ogromna prośba do każdego, kto pragnie i chce towarzyszyć Tinie w sobotę w ostatniej drodze, by przynieść balona z helem RÓŻNE KOLORY (oby nie biały i czarny)

W geście pożegnania dla Tiny