policja star

Nocna jatka na osiedlu Zachód w Stargardzie. Dwóch młodych mężczyzn z rozbitymi głowami. Jeden trafił do szpitala

W środę 27 marca 2024 roku, po godzinie 23, pod wieżowiec B1 na osiedlu Zachód, zjechało kilka policyjnych radiowozów oraz dwie karetki pogotowia ratunkowego. Interwencja służb związana była z ostrą bójką dwóch młodych mężczyzn. Obaj mają urazy głowy.

O nocnej akcji na osiedlu Zachód poinformował nas wczoraj czytelnik Bartosz z osiedla Zachód, za co mu bardzo dziękujemy! Dziś otrzymaliśmy informacje z policji i pogotowia.

– Na osiedlu Zachód, przy bloku B1, doszło do awantury między dwoma mężczyznami, w wyniku której jeden został zabrany z obrażeniami do szpitala – informuje Stargard.News asp. Justyna Siwarska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.

Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy ratownictwa medycznego z pogotowia.

– Dwa zespoły ratownictwa medycznego zostały zadysponowane do poszkodowanych mężczyzn. Na miejscu wezwania – osiedle Zachód, blok B1 – znajdowali się poszkodowani, pierwszy z nich lat 28, przytomny, z urazem głowy – po dokonaniu niezbędnych medycznych czynności ratunkowych został przewieziony do szpitala – informuje Stargard.News Natalia Dorochowicz, rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. – Drugi mężczyzna lat 20, przytomny z urazem twarzoczaszki, po dokonaniu niezbędnych medycznych czynności ratunkowych pozostał w miejscu zdarzenia pod opieką policji.