Z lewej Jerzy Kielan, z prawej Grzegorz Kotyński
Fot. Rotary Club Stargard

Obraz ukraińskiego artysty i koszulka Kluczevii na zakończenie kadencji prezydenta stargardzkich Rotarian

Minęła kadencja prezydenta Rotary Club Stargard Grzegorza Kotyńskiego, dyrektora firmy Ottensten Polska. Klubowicze podziękowali za współpracę i działanie oraz przekazali służbę nowemu prezydentowi, Jerzemu Kielanowi, na co dzień prowadzącemu w Stargardzie geodezyjną firmę Azymut.

W sobotę 25 czerwca 2022 roku, w Miejskim Browarze Stargard, była uroczysta kolacja, na której podsumowano działania organizacji Rotary Club Stargard w kończącej się kadencji Grzegorza Kotyńskiego, na co dzień szefującego duńskiej firmie Ottensten, działającej w Stargardzkim Parku Przemysłowym.

Pod przywództwem Grzegorza Kotyńskiego zrobiliśmy naprawdę dużo na rzecz lokalnej społeczności, m.in. prawie 110 tysięcy złotych przekazaliśmy na projekt „Kluczevia”, a projekt „Liberdade” to były naprawdę duże kwoty – podkreśla Jerzy Kielan, geodeta ze Stargardu, następca prezydenta Rotary Club Stargard Grzegorza Kotyńskiego, wybrany na kadencję 2022/2023. – W podziękowaniu za współpracę i działanie Grzegorz otrzymał od klubowiczów obraz stargardzkiego browaru wykonany przez ukraińskiego artystę oraz imienną koszulkę Kluczevii Stargard.

Na spotkaniu w sobotę odbyło się także uroczyste przekazanie służby Jerzemu Kielanowi, nowemu prezydentowi na kadencję2022/2023. Prezydentem elektem na kadencję 2023/2024 został Paweł Pac-Pomarnacki, dyrektor spółki Radiometer Solutions.

To uroczyste spotkanie klubu okrasił swoim występem znany stargardzki rockmen Artur Słowik – dodaje Jerzy Kielan z Rotary Club Stargard, prezydent 2022/2023.