Stargard odholowanie pojazdu ulica Robotnicza
Fot. Grzegorz Drążek

Odholowany ford transit w Stargardzie. Jeśli nie znajdzie się właściciel, trafi na sprzedaż lub do kasacji

Samochód, który od pół roku nie wyjechał z ulicy Robotniczej w Stargardzie, został odholowany na zlecenie straży miejskiej. Właściciel ma pół roku na odzyskanie pojazdu.

Akcja została przeprowadzona 1 czerwca 2023 roku. Na miejscu przyglądaliśmy się działaniom strażników miejskich i pracownikom firmy zajmującej się holowaniem pojazdów.

Na zlecenie Straży Miejskiej w Stargardzie odholowany został ford transit izoterma na drawskich numerach rejestracyjnych. Jak powiedzieli nam strażnicy miejscy, auto nie było użytkowane, od pół roku tylko stało na ulicy Robotniczej blokując chodnik. Straż miejska zostawiła za wycieraczką pismo w tej sprawie czekając na reakcję właściciela, ale tej nie było, a pojazd pozostał nieużytkowany.

We wtorek ford został odholowany na zlecenie Straży Miejskiej w Stargardzie. Na razie będzie stał na wyznaczonym przez straż miejską parkingu w Stargardzie.

Jeżeli przez pół roku nie znajdzie się właściciel, to po tym czasie jego właścicielem stanie się Urząd Miejski w Stargardzie i wtedy albo zostanie wystawiony na sprzedaż albo ulegnie kasacji w stacji utylizacji pojazdów.

Straż Miejska w Stargardzie