Stargard ogrodzenie ternu ulica Reja
Fot. Grzegorz Drążek

Ogrodzili teren przy targowisku w Stargardzie. Będą tam budować, ale nie od razu

Przy największym targowisku w Stargardzie, które jest u zbiegu ulic Słowackiego i Reja, mają zostać wybudowane budynki mieszkalne.

Wczoraj wieczorem w relacji na naszym profilu fejsbukowym pokazaliśmy ogrodzony teren przy targowisku przy ulicy Reja w Stargardzie. Ogrodzenie ustawiono w ostatnich dniach. Nasi czytelnicy zasypanli nas pytaniami, co w tym miejscu zostanie wybudowane. Poszukalismy dziś odpowiedzi na to pytanie.

Póki co, nie udało nam się skontaktować z właścicielem tego terenu. W innym, nieoficjalnym źródle, zdobyliśmy jednak informacje na temat planowanego zagospodarowania tego terenu. Podkreślamy, że są to niepotwierdzone informacje, a inwestor zanim rozpocznie realizację inwestycji może zmienić plany.

Stargard ogrodzenie ternu ulica Reja
Fot. Grzegorz Drążek

Nasze ustalenia są takie, że na od lat niezagospodarowanej działce przy największym stargardzkim targowisku staną budynki mieszkalne z usługami na parterze.

Postawienie w ostatnich dniach ogrodzenia nie oznacza jednak, że lada dzień ruszy budowa. Inwestycja planowana jest za kilka lat. A ogrodzenie stanęło, ponieważ teren ten był notorycznie zaśmiecany i właściciel postanowił go ogrodzić.