stargard rozlany olej sojowy na obwodnicy staromiejskiej
Fot. Czytelnik

Olej sojowy wylał się z cysterny na drogę w Stargardzie

Zablokowana została część Obwodnicy Staromiejskiej w Stargardzie. Z ciężarówki na drogę wylał się olej sojowy.

Wyłączony z ruchu został pas Obwodnicy Staromiejskiej w kierunku centrum Stargardu. Olej rozlał się też na rondzie Zawiszy Czarnego, u zbiegu ulic Bydgoskiej, Skłodowskiej-Curie, Kazimierza Wielkiego i Obwodnicy Staromiejskiej. Bio Star Stargard porządkuje drogę.

Wiadomość o dzisiejszym zdarzeniu przekazał nam nasz czytelnik (dziękujemy). Informuje on, że na miejscu jest policja, która kieruje ruchem.

– Z ulicy Krzywoustego, na skrzyżowaniu z ul. Kazimierza Wielkiego, można teraz skręcić tylko w lewo – informuje czytelnik.

Nie można na razie stamtąd pojechać w prawo, w kierunku ronda u zbiegu ulic Bydgoskiej, Skłodowskiej-Curie, Kazimierza Wielkiego i Obwodnicy Staromiejskiej.

stargard rozlany olej sojowy na obwodnicy staromiejskiej