Błękitni rezerwy

Osiem goli w Stargardzie. Rezerwy Błękitnych na szóstkę

Rezerwy Błękitnych Stargard w trzynastej serii spotkań zachodniopomorskiej IV ligi piłkarskiej wysoko pokonały Gavię Choszczno.

W niedzielnym meczu na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie gospodarze wygrali 6:2. Błękitni w pierwszej połowie strzelili cztery gole, w drugiej dwa.

W 19 minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Koczorowski. W 39 minucie prowadzenie podwyższył Bartosz Nowicki. Trzecie trafienie, w 42 minucie, było atutorstwa Marcina Konopskiego. W 45 minucie gola strzelił Bartosz Zdunek. Po przerwie bramki w stargardzkiej drużynie zdobywali, w 67 minucie ponownie Zdunek i w 84 minucie Jarosław Piskorz. Gavia zaliczyła po jednym golu w pierwszej i drugiej połowie. W 27 minucie bramkę strzelił Grzegorz Basisty, w 88 minucie Marcel Kmieć.

Rezerwy Błękitnych Stargard mają siedem zwycięstw i sześć porażek. W tabeli są na siódmym miejscu. Na drugim jest inny stargardzki klub. Polski Cukier Kluczevia ma 31 punktów. W trzynastej kolejce spotkań Kluczevia także wysoko wygrała. Wczoraj pokonała na stadionie przy ulicy Niemcewicza w Stargardzie MKP Szczecinek 6:1.

Kolejne spotkanie Błękitni II rozegrają 29 października, na wyjeździe przeciwko Wybrzeżu Rewal. Polski Cukier Kluczevia tego samego dnia zagra w Szczecinie przeciwko Iskierce.