Start sezonu kibiców Spójni Stargard
Fot. Emilia Chanczewska

PGE Spójnia Stargard wygrywa razem z kibicami. Jest zwycięstwo, jest świętowanie

Kibice Spójni Stargard przygotowali dziś specjalną oprawę na start sezonu 2023/2024. Fajerwerkami świętowali wczorajsze zwycięstwo swojego zespołu.

Byliśmy dziś wieczorem razem z kibicami Spójni. Obejrzeliśmy pokaz fajerwerków. W górę poszła duża biało-bordowa flaga. Były przyśpiewki, także te życzące Spójni mistrzostwa Polski! W akcji wzięli udział druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Reptowie, którzy zawsze chętnie współpracują z kibicami Spójni. Było więc dzisiaj także… polewanie wodą.

W dzisiejszej akcji kibiców Spójni Stargard wzięło udział około 100 osób. Było co świętować. Wczoraj PGE Spójnia Stargard pewnie wygrała na inaugurację w Słupsku 81:61.

Dziękujemy OSP Reptowo za obecność i pomoc w przygotowaniu oprawy i Marcinowi Pardusowi za udostępnienie terenu do zorganizowania dzisiejszej akcji i pomoc w jej przeprowadzeniu.

Kibice Spójni Stargard

Kolejny ligowy mecz także będzie wyjazdowy. W najbliższy czwartek stargardzki zespół zagra w Gdyni. Pierwsze domowe spotkanie 7 października. Przyjedzie wtedy do Stargardu klub z Ostrowa Wielkopolskiego.