Wiadukt w Stargardzie ulica Bogu
Fot. Stargard.News

Piesza między samochodami pod wiaduktem w Stargardzie

Utrudnienia spowodowane przebudową czterech wiaduktów na terenie Stargardu dają się we znaki kierowcom i pieszym.

Kierowcy mają zamkniętą droge pod wiaduktem przy ul. Pierwszej brygady/Konopnickiej. Większe utrudnienia mają piesi. W tym momencie mają oni zakaz przechodzenia pod wiaduktami przy ul. Bogusława 4 i Pierwszej Brygady/Konopnickiej.

Pisaliśmy kilka dni temu, że niektórzy piesi próbują znaleźć sposób na przejście pod wiaduktem przy ulicy Bogusława IV, gdzie otwarta jest droga dla pojazdów, ale nie dla nich. W ten sposób chcą zaoszczędzić czas i uniknąć chodzenia dookoła w poszukiwaniu innego przejścia z jednej strony miasta na drugą. Pokazywaliśmy młode dziewczyny, które pokonały barierki, a następnie przeszły za ogrodzenie i dalej tuż nad wielkim wykopem szły na drugą stronę.

wiadukt ulica boguslawa 4 dziewc
Fot. Stargard.News

Są także osoby, które decydują się na przejście pod wiaduktem jezdnią, nawet między jadącymi pojazdami. Taką sytuację uwieczniliśmy na zdjęciach. Kobieta szła jezdnią od strony ulicy Bogusława IV w kierunku skrzyżowania ulic Różanej, Spokojnej, Bema. W pewnym momencie kierowcy musieli zjechać kawałek na przeciwny pas ruchu, żeby nie potrącić pieszej.

wiadukt w stargardzie boguslawa
Fot. Stargard.News

Apelujemy do pieszych o rozwagę. Każdemu mocno dają się we znaki utrudnienia spowodowane przebudową wiaduktów w Stargardzie, ale nie ma co ryzykować zdrowia.