Turniej dla Kuby

Piłkarski turniej dla Kuby Jankowskiego

Stargardzianie nie zapominają o 12-letnim Kubie Jankowskim, dzielnym chłopaku ze Stargardu, któremu przyszło zmierzyć się z chorobą. Kuba ma raka, mięsaka Ewinga, który zaatakował jego lewą nogę. Młody stargardzianin wymaga kosztownego leczenia.

Mija rok od postawienia poważnej diagnozy. U Kuby Jankowskiego stwierdzono guza kości strzałkowej lewej – mięsaka Ewinga. Przeszedł chemioterapię. Niestety pojawiły się przerzuty do płuc.

Dzielny Kuba i jego rodzice nie poddają się. Z pomocą wielu ludzi dobrej woli walczą o powrót Kuby do zdrowia. Organizowane są akcje charytatywne i zbiórki na jego rzecz.

Przypominamy ZBIÓRKĘ na platformie SiePomaga.

W najbliższą sobotę, Święto Niepodległości 11 listopada 2023 roku, od godziny 9 na Hali OSiR przy Pierwszej Brygady trwał będzie Turniej charytatywny Gramy dla Kuby Jankowskiego. Rozegrają go młodzi zawodnicy z roczników 2017 i 2016. Wpisowe to 400 zł.

Od godziny 12 rozpoczną się licytacje. Będzie malowanie buzi, słodki bufet, muzyka. Dochód z turnieju przeznaczony będzie na dalsze leczenie 12-letniego Kuby Jankowskiego ze Stargardu.

TUTAJ można dołączyć do wydarzenia na Facebooku.